Стабілізатор напруги Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0 14 кВА
Відео 1Фото 4 |
Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0 14 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:14 кВА
Вхідна напруга:100 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):2.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0 14 кВА
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Ампер 16-1/63A-T 107922-13 | 29 500 грн. |
Стабилизатор ЕЛЕКС АМПЕР 16-1/63А-Т (14000) v2.0 | 29 500 грн. |
Стабілізатор ЕЛЕКС АМПЕР 16-1/63А-Т (14000) v2.0 | 29 500 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0:
- Режим Байпас
Модификації Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0
Ціни на Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper-T U 16-1/50 v2.0 11 кВА | від 24 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Amper-T U 16-1/63 v2.0 14 кВА | від 29 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Amper-T U 16-1/80 v2.0 18 кВА | від 36 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →