Стабілізатор напруги Eleks KiloHerz U 1-50 11 кВА (КилоГерц У 1-50)
Фото 9 |
Eleks KiloHerz U 1-50 11 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:11 кВА
Вхідна напруга:100 – 310 В
КПД:98 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks KiloHerz U 1-50 11 кВА
Усі ціни 8 →Стабілізатор напруги Элекс КилоГерц У 1/50 | 36 900 грн. |
Инверторный стабилизатор напряжения Элекс Килогерц У 1/50 | 36 900 грн. |
Однофазний стабілізатор напруги Елекс КилоГерц У 1-50 | 36 900 грн. |
Стабілізатор напруги Элекс КилоГерц У 1/50 (11 кВт) | 36 900 грн. |
Стабілізатор напруги Элекс КилоГерц У 1/50 (50А) | 36 900 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →