Стабілізатор напруги Eleks Herz U 36-1/50 v3.0 11 кВА
Фото 5 |
Eleks Herz U 36-1/50 v3.0 11 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:11 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Eleks Herz U 36-1/50 v3.0 11 кВА
Усі ціни 38 →Стабілізатор напруги Элекс Engineering Герц У 36-1-50 v3.0 | 34 400 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Герц У 36-1-50 | 34 400 грн. |
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц 36-1/50A V3.0 107922-74 | 34 400 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС ГЕРЦ У 36-1-50 v3.0 | 34 400 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс Герц У 36-1-50 v3.0 | 34 397 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz U 36-1/50 v3.0:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації — 36
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Eleks Herz U 36-1/50 v3.0
Ціни на Eleks Herz U 36-1/50 v3.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz U 36-1/50 v3.0 11 кВА | від 29 850 грн. | 38 пропозицій | ||
Eleks Herz U 36-1/63 v3.0 14 кВА | від 41 896 грн. | 35 пропозицій | ||
Eleks Herz U 36-1/80 v3.0 18 кВА | від 45 895 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →