Велосипед Merida Silex 400 2023 frame M
Фото 3 |
Merida Silex 400 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 400 2023 frame M
Усі ціни 10 →Merida Silex 400 2023 (M(50), чорний) A62211A 00457 | 63 680 грн. |
Merida Silex 400 2023 (M(50), чорний мат) A62211A 00457 | 63 680 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 400 (2023) champagne M (50) 173-185 см A62211A | 63 680 грн. |
Merida Silex 400 2023 (M(50), CHAMPAGNE(PURPLE)) A62211A 01923 | 63 680 грн. |
Merida Silex 400 2023 (M(50), синій мат) A62211A 01401 | 63 680 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Merida Silex 400 2023 frame M
Ціни на Merida Silex 400 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 400 2023 frame L | від 63 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Merida Silex 400 2023 frame M | від 63 680 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Silex 400 2023 frame S | від 63 680 грн. | 7 пропозицій | ||
Merida Silex 400 2023 frame XS | від 63 680 грн. | 1 пропозиція |