Велосипед Merida Silex 200 2023 frame M
Merida Silex 200 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Silex 200 2023 frame M
Merida Silex 200 2023 (M(50),GLOSSY BLACK(MATT BLACK)) A62211A 00467 | 42 550 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 200 (2023) glossy black M (50) 173-185 см A6221 | 42 550 грн. |
Merida Silex 200 2023 (M(50),ORANGE(BLACK)) A62211A 01933 | 42 550 грн. |
Велосипед 28" Merida SILEX 200 (2023) orange M (50) 173-185 см A62211A 019 | 42 550 грн. |
Модификації Merida Silex 200 2023 frame M
Ціни на Merida Silex 200 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 200 2023 frame L | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame M | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame S | від 42 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame XL | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame XS | від 42 550 грн. | 4 пропозиції |