Кущоріз Einhell GE-CG 18/100 Li Solo (3410313)
Відео 5Фото 9 |
Einhell GE-CG 18/100 Li Solo |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GE-CG 18/100 Li Solo
Усі ціни 15 →EINHELL GE-CG 18/100 Li-Solo (3410313) | 2 152 грн. |
EINHELL GE-CG 18/100 Li-Solo (3410313) | 2 152 грн. |
Ножницы для травы Einhell GE-CG 18/100 Li-Solo, PXC, акум., 100мм, 1.06кг | 2 152 грн. |
Акумуляторні садові ножиці Einhell GE-CG 18/100 Li-solo (3410313) GE-CG 18 | 2 152 грн. |
Ножницы для травы аккумуляторные Einhell GE-CG 18/100 Li-Solo, 18V PXC, 10 | 2 152 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →