Кущоріз Metabo AHS 18-55 V
Фото 3 |
Metabo AHS 18-55 V |
|
Мобільний і продуктивний електричний акумуляторний кущоріз від всесвітньо відомого німецького виробника побутового і професійного електроінструменту. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для швидкого і ефективного обрізки окремостоячих чагарників, формування великих живоплотів і легкого кронування молодих дерев. Здатний без проблем зрізати гілки товщиною до 18 мм Ножі кущоріза Metabo AHS 18-55 V виготовлені з високоякісної легованої конструкційної сталі і мають спеціальну алмазну заточку під кутом 30°.
Такі леза відрізняються не тільки високою твердістю, але і прекрасною зносостійкістю, що дозволяє максимально довго зберігати різальні властивості. Для живлення інструменту необхідно використання фірмової літій-іонної 18-вольтової акумуляторної батареї зі стандартним слайдерним кріпленням і підтримкою технології Ultra-M (внутрішній мікропроцесорний контроль для оптимізації заряду і продовження терміну служби). Варто звернути увагу, що батарея і ЗП не входять в комплект поставки та купуються окремо. Кущоріз обладнаний подвійним захисним вимикачем, екраном для захисту рук від летючих продуктів різання і автоматичним гальмом лез, що спрацьовує лише за 0,3 с. Спеціальна захисна муфта запобігає зворотні удари при заклинюванні ножа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo AHS 18-55 V
Усі ціни 8 →Акумуляторний кущоріз Metabo AHS 18-55 V (Без АКБ) (600463850) | 7 370 грн. |
Акумуляторний кущоріз Metabo AHS 18-55 V (без акум.) 600463850 | 7 499 грн. |
Акумуляторний кущоріз Metabo AHS 18-55 без акб 600463850 | 7 499 грн. |
Кусторез Metabo Ahs 18-55 без АКБ (600463850) | 7 472 грн. |
Кущоріз акумуляторний Metabo AHS 18-55 V (18 В, без АКБ, 530 мм) (60046385 | 7 499 грн. |
Модификації Metabo AHS 18-55 V
Ціни на Metabo AHS 18-55 V |
---|---|---|---|---|
Metabo AHS 18-45 V | від 9 612 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo AHS 18-55 V SET | від 13 566 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo AHS 18-55 V | від 7 370 грн. | 8 пропозицій |