Кущоріз Metabo HS 45
Metabo HS 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HS 45
Кущоріз Metabo HS 45 (620016000) | 6 606 грн. |
Кущоріз Metabo HS 45 620016000 | 8 215 грн. |
Кусторіз METABO HS 45 620016000 | 8 646 грн. |
Кусторез Metabo HS 45 | 4 531 грн. |
Додаткові функції і можливості кущоріза Metabo HS 45:
- Запобіжна муфта — Metabo S-automatic
РекомендуємоПорівняти в таблиці →