Шурупокрут Metabo SSD 18 LTX 200 602196820
Відео 1Фото 2 | 13 881 грн. Купити! Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSD 18 LTX 200 LiHD 602196820Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo SSD 18 LTX 200 602196820 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo SSD 18 LTX 200 602196820
Ціни на Metabo SSD 18 LTX 200 602196820 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSD 18 LTX 200 602196620 | від 11 495 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196670 | від 14 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196820 | від 13 881 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196500 | від 13 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196850 | від 6 574 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196890 | від 5 501 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSD 18 LTX 200 602196840 | від 7 658 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →