Гайковерт Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650
Відео 1Фото 8 |
Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650 |
|
Функція Automatic Power Shift (APS) — автоматичне зменшення крутного моменту для запобігання пошкодження шурупа
В комплекті моделі 602395650 акумулятори ємністю 5.2 Агод, в комплекті 602395800 — ємністю 4 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650
Усі ціни 7 →Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 300 BL LiHD + 2 акб 18 V | 17 950 грн. |
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650 | 17 950 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 300 BL, 2 акб 18 В Li-Po | 17 950 грн. |
Гайковерт аккумуляторный Metabo SSW 18 LTX 300 BL (602395650) | 18 895 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 300 BL + 2x Li-Ion 18V/5.2Ah (602395650) | 20 640 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 300 BL + 2x Li-Ion 18V/5.2Ah (602395650) | 21 156 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 300 BL + 2x Li-Ion 18V/5.2Ah (602395650) | 21 672 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650
Ціни на Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395800 | від 14 196 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395650 | від 17 950 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395890 | від 6 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 300 BL 602395840 | від 7 535 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →