Гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600 602198500
Відео 1Фото 5 |
Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 |
|
В комплекті 602198500 акумулятор Li-Power ємністю 4 Агод, в комплекті 602198650 акумулятор Li-Power ємністю 5.2 Агод, в комплекті 602198660 акумулятор Li-Power ємністю 5.5 Агод
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SSW 18 LTX 600 602198500
Акумуляторний ударний гайкокрут Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 | 20 993 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600, 2 акб 18 В Li-Power | 22 098 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 | 20 800 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 | 21 320 грн. |
Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 | 21 840 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SSW 18 LTX 600 602198500
Ціни на Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SSW 18 LTX 600 602198500 | від 20 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 600 602198650 | від 22 872 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SSW 18 LTX 600 602198660 | від 24 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SSW 18 LTX 600 602198890 | від 15 058 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo SSW 18 LTX 600 602198840 | від 12 409 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →