Умивальник Mexen Elena 63 21476300 635 мм
Фото 3 |
Mexen Elena 63 21476300 |
|
Поверхня миття стійка до матування, перепадів температур та УФ-випромінювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mexen Elena 63 21476300 635 мм
Умивальник накладний MEXEN ELENA 635x410x135мм асиметричний білий MEX-2147 | 5 500 грн. |
Умывальник Mexen Elena White MEX-21476300 | 4 675 грн. |
Умивальник (раковина) MEXEN ELENA WHITE | 5 500 грн. |
Умивальник накладний MEXEN ELENA 635x410x135мм асиметричний білий MEX-2147 | 5 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →