Кондиціонер Midea MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м²
Фото 4 | від 95 937 грн. Купити! Кондиционер MIDEA MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO напольно-потолочныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Midea MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:158 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:5950/6040 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO
Ціни на Midea MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO |
---|---|---|---|---|
Midea MUE-18FNXDO/MOU-18FN8-RDO 53 м² | від 42 424 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м² | від 54 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-36FNXDO/MOU-36FN8-RDO 105 м² | від 71 876 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-48FNXDO/MOU-48FN8-RDO 140 м² | від 85 928 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м² | від 95 937 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →