Кондиціонер Midea MCA3I-09HRFN1-Q 26 м²
Midea MCA3I-09HRFN1-Q 26 м²
Тип:мультиспліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:26 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MCA3I-09HRFN1-Q
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MCA3I-09HRFN1-Q
Ціни на Midea MCA3I-09HRFN1-Q |
---|---|---|---|---|
Midea MCA3I-07HRFN1-Q 20 м² | від 10 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Midea MCA3I-09HRFN1-Q 26 м² | від 10 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCA3I-18HRDN1-Q 52 м² | від 11 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →