Кондиціонер Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O 55 м²
Фото 4 |
Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O 55 м²
2023 рікAurora (бюджетні, дизайн)18000 BTUінверторI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:55 м²
t обігріву:від -27 °C
Споживання:1550/1550 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O 55 м²
Усі ціни 29 →Midea Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O | 37 740 грн. |
Кондиціонер Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O 170520231833 | 37 740 грн. |
Кондиціонер Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I /MSAB-18HRFN8-O | 29 810 грн. |
Кондиціонер MIDEA MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O (Aurora) | 38 760 грн. |
Кондиціонер Midea MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O AURORA | 37 740 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O
Ціни на Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O |
---|---|---|---|---|
Midea Aurora MSAB-09HRFN8-I/MSAB-09HRFN8-O 27 м² | від 17 700 грн. | 33 пропозиції | ||
Midea Aurora MSAB-12HRFN8-I/MSAB-12HRFN8-O 36 м² | від 19 840 грн. | 34 пропозиції | ||
Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O 55 м² | від 29 477 грн. | 31 пропозиція | ||
Midea Aurora MSAB-24HRFN8-I/MSAB-24HRFN8-O 83 м² | від 36 342 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →