Кондиціонер Midea MS9V-12HRDN1 35 м²
Недорогий інверторний кондиціонер, що представляє собою побутову спліт-систему середньої потужності, призначену для настінного монтажу. Є моделлю бюджетного сімейства Midea Vida зразка 2011 року, орієнтованої на економних користувачів. Може використовуватися в житлових, офісних або господарсько побутових приміщеннях площею до 35 м2. Відрізняється економічністю, простим зовнішнім дизайном і ефективною системою механічного очищення повітря, що пропускається, яка затримує пух, частинки шерсті тварин і пил.
Може працювати в трьох основних режимах: охолодження, обігрів і вентиляція (до 580 м3/год). Основою конструкції кондиціонера Midea MS9V-12hrdn1 став надійний і продуктивний інверторний компресор Toshiba GMCC. Технологія DC-інвертор забезпечує плавне регулювання продуктивності в широкому діапазоні (20-120% від номіналу) при мінімальній кількості циклів включення/вимикання. Підтримується функція автоматичного самоочищення (10-та хвилинна безшумна просушка теплообмінника при мінімальних обертах вентилятора). У разі збоїв електроживлення в пам'яті кондиціонера зберігаються задані робочі параметри, які автоматично відновлюються при подачі струму. Комплектується зручним пультом ДУ з функцією програмованого таймера включення/відключення (24 год).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea MS9V-12HRDN1 35 м²
Кондиціонер Midea DC-inverter MS9V-12HRDN1 | 12 415 грн. |
Спліт-система Midea MS9V-12HRDN1 | 12 420 грн. |
Кондиціонер MIDEA Vida MS9V-12HRDN1 | 12 417 грн. |
Вибрав Midea почитавши «інтернети» і поспілкувавшись із трьома користувачами та двома реальними власниками кондиціонерів цієї марки. Думаю, що цей бренд однозначно вартий тих грошей, що за нього просять і навіть трохи недооцінений. Фактично це якісний заводський Китай, який ні в чому не поступається продукцією інших марок середньої руки. Найпотужніший турбо-режим. Допомагає, коли хочеться якнайшвидше остудити повітря в кімнаті. Головне самому в цей час поруч із кондиціонером не опинитися, застуда гарантована на 99,9%. Встановлено хороший компресор Тошибовський з інверторною системою управління. Це важливо, тому що робота кондиціонера залежить від якості компресора та системи управління трохи менш ніж повністю. Великий кут повороту вертикальних жалюзі. Фільтр, що містить іони срібла і вбиває бактерії, що знаходяться в повітрі. Вважаю, що добрий інверторний кондиціонер за такі гроші це вигідна покупка. Наприклад, апарати з подібними можливостями від корейських брендів коштують на 15-20% дорожче, а щодо надійності, то Midea ще дасть їм фору. Малуватий розмір LCD екрану на пульті дистанційного керування. У мене не дуже добрий зір і доводиться брати окуляри, щоб розглянути свідчення на екрані. І, ще, розташування кнопок на пульті трохи дивне та нелогічне. Через це часто випадково натискаю не ті кнопки. Регулювання горизонтальних напрямних жалюзі лише ручне. Було б набагато зручніше це робити з пульта. Неповноцінний таймер. Крок таймера в 30 хвилин це, як на мене, занадто багато. |
- Компресори Toshiba
- Антикорозійне покриття
- Інтенсивний режим роботи
- Регулювання потоків повітря по вертикалі та горизонталі
Нічний режим
Нічний режим змінює температру протягом 7-ми годинного циклу сну, а також знижує рівень шуму і витрата електроенергії.
DC Inverter
Інвертор перетворює енергію змінного струму в енергію постійного, на якому і працює компресор – це значно підвищує економічність пристрою.
Захист від обмерзання
Спеціальні датчики відстежують зміну погодних умов і, періодично запускають систему відтавання.