Кондиціонер Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O 36 м²
Відео 1Фото 2 |
Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O 36 м²
26 м²36 м²
2022 рікX-Treme Nordic (обігрівання при -28)12000 BTUінверторрозумний дімI Feelробота в сильну спекуробота в сильний морозA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:36 м²
t обігріву:від -28 °C
Споживання:880/930 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона, самоочищення
Підігрів компресора і піддону зовнішнього блоку.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O 36 м²
Усі ціни 29 →Midea Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O | 32 560 грн. |
Кондиціонер Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O 290620221030 | 32 560 грн. |
Кондиціонер Midea MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O Nordic DC Inverter | 25 455 грн. |
Кондиціонер MIDEА MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O | 34 200 грн. |
Кондиціонер Midea MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O Nordic DC Inverter | 29 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O
Ціни на Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O |
---|---|---|---|---|
Midea Nordic MSAGN-09FN8-I/MSAGN-09FN8-O 26 м² | від 21 940 грн. | 35 пропозицій | ||
Midea Nordic MSAGN-12FN8-I/MSAGN-12FN8-O 36 м² | від 25 018 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →