Кондиціонер Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O 26 м²
Відео 2Фото 4 |
Стильний і енергоефективний побутовий інверторний кондиціонер класу преміум у форматі спліт-системи для настінного монтажу. Відноситься до моделей топової лінійки IdeaPro BreezeleSS+ зразка 2021 року, продукти якої відрізняються високою енергоефективністю, бездоганною надійністю, розширеною функціональністю і оригінальним зовнішнім дизайном, який без проблем впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Ключовою особливістю внутрішнього блоку Кондиціонер Midea BreezeleSS + FA-09n8d6-I/FA-09N8D6-O є подвійні дефлектори TwinFlap (напрямні жалюзі) з воздухоотводчиком і 7928 міні-отворами для поліпшення дисперсії і більш рівномірного розсіювання прохолодного повітря. Ця спліт-система здатна обслуговувати житлові та офісні приміщення площею до 26 м2. Вона повноцінно адаптована для роботи в кліматичних умовах європейської частини РФ.
Зовнішній блок має систему підігріву піддону компресора і розрахований на експлуатацію в режимі теплового насоса (на обігрів) при негативних температурах до -25 °C, тобто може повноцінно грати роль додаткового джерела тепла протягом усього зимового сезону. Уваги заслуговує і низький рівень шуму (в нічному режимі не більше 19 дБ), найвища енергоефективність класу А+++/а+++ (охолодження/обігрів) і можливість віддаленого управління зі смартфона/планшета через вбудований модуль Wi-Fi.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O 26 м²
Усі ціни 38 →Кондиционер Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O FA-09N8D6-I/FA-09N8D | 31 450 грн. |
Кондиціонер Midea FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O | 31 450 грн. |
Кондиціонер спліт-система Midea BreezeleSS + FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O 20502 | 31 450 грн. |
Кондиціонер MIDEA FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O | 32 300 грн. |
Кондиціонер Midea FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O Breezless | 31 450 грн. |
0 0 2 4 |
У морози -20 працює на ура. + 27 тягне без проблем. На відміну від купера, що бідолаха ніяк не може нагріти. Хоча пишуть тепловий насос до -25 Вже писав, тихий. Хоча пластик при нагріванні трохи чутно, але це до його прогріву. Дуже якісний продукт. Ціна якість на всі 100% Гідний апарат Ден Томилов: користуюся Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O кілька місяців |
В першу чергу обирав кондиціонер з мінімальним споживанням електроенергії, багатофункціональність, тихий, для зими та літа. Вибір пав на цю модель. Хоча недешево обійшовся, але зараз розумію, що внесок був цілком виправданий. Клас енергоефективності А+++, це найвищий клас, що швидко охолоджує приміщення, менше ніж за хвилину. Повітря розповсюджується рівномірно, не має відчуття що зносити холодним потоком, є турборежим, можна обрати відсоток вологості в кімнаті самостійно. Є авто запуск, самостійно вмикається та зберігає налаштування що були, якщо вимкнули електроенергію. Можна вибрати для сну функцію. Також є можливість контролювати через мобільний додаток, але для цього треба мати модуль WIFI. багатофункціональність, тихий Нічого не розчарувало |
Дуже й дуже гідний кандер. Тихий зовсім. Кіндер встановив собі на телефон керування через Вайфай і ввімкнув кандер на обігрів +30 і це 11.05.2020 одразу і не зрозумів, що працює кандер, а тільки після того, як зрозумів, що таки жарко на кухні хоч нічого не працювало. І лише подивившись на нього, зрозумів, що працює на повну. Раджу. Брав на кухню альтернативу Даїкіну. Стоїть у залі Купер, жерсть. Працює голосно і пластик на дотик начебто якісний, але тріщить сильно. Охолоджує та гріє швидко. Дизайн дуже. Дружині сподобався. Беріть не пошкодуєте. Налаштування Вайфай трохи напружує. Через хмару інструкція англійською, але не зрозуміло де кнопка (next) Дуже тихий. Довго шукав заміну Купер. Пульт мегакрут і з підсвічуванням. Бриз класна весЧ. У внутрішньому блоці немає дроту для підключення. Наперед треба докупити. Благо був від старого кандера. Ледве без проводки не поставили. Не вважаю це за недолік. Просто попередив. |
Модификації Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O
Ціни на Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O |
---|---|---|---|---|
Midea BreezeleSS+ FA-09N8D6-I/FA-09N8D6-O 26 м² | від 21 717 грн. | 40 пропозицій | ||
Midea BreezeleSS+ FA-12N8D6-I/FA-12N8D6-O 35 м² | від 25 208 грн. | 37 пропозицій |