Кондиціонер Midea Forest AF-07N1C2 20 м²
Фото 5 |
Молодша модель в серії «лісових» кондиціонерів Forest DC c 2-кіловатним інверторним движком «на чолі столу». Мотор кліматичного агрегата володіє достатнім запасом сил, щоб впоратися з охолодженням, обігрівом, осушенням або циркуляцією повітря в приміщенні квадратурою до 20 м². При досягненні заданих кліматичних умов движок пристрою не відключається, а переходить в режим підтримки температури, ніж модель вигідно виділяється на тлі неінверторних однолітків.
Midea AF-07N1C2 готовий до експлуатації на цілорічній основі, чи за бортом спекотний літній спеку, або морозний деньок з температурою повітря до -15 °С. Внутрішній блок спліт-системи має нейтральний вигляд з прихованим під передньою панеллю LED-дисплеєм, зовнішній — виконаний в «гранчастій» дизайні Diamond. Модель може похвалитися індикацією витоку холодоагенту, 7-годинним циклом нічного охолодження і функціями з приставкою «само-» (діагностики вузлів, а також очищення теплообмінника). Пульт ДУ кліматичних пристроєм розжився додатково вбудованим температурним датчиком I Feel.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Forest AF-07N1C2 20 м²
Усі ціни 18 →Кондиционер Midea Forest DC Inverter AF-07N1C2-I/AF-07N1C2-O (панель AF11) | 16 032 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF-07N1C2-I/AF-07N1C2-O | 13 890 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF-07N1C2-I/AF-07N1C2-O | 16 032 грн. |
Midea Forest DC AF-07N1C2-I/AF-07N1C2-O | 16 032 грн. |
Кондиціонер Midea Forest DC AF-07N1C2-I/AF-07N1C2-O | 16 032 грн. |
Якщо ви, у пошуках кондиціонера для великого приміщення, то це вам однозначно підійде. Його потужності вистачить, щоб самотужки охолодити, до 70 квадратних метрів. Ми таке взяли для кафе і залишилися дуже задоволені. Мені, як підприємцю, було важливо взяти прилад, який не ламатиметься і тягтиме багато енергії, більше, ніж кухня. Гарний, практично безшумний, швидко охолоджує приміщення. Реально, запускаю функцію турбо і за півгодини до відкриття, і до першого гостя вже буде ідеальна температура. Нема відчуття сифона чи протягу - один стіл, стоїть прямо під кондиціонером і ми не переживаємо, саджаємо туди, навіть із дітьми відвідувачів, ніхто не скаржиться, що йому дме. потужний, безшумний, функція турбо немає Helena Polyarna : користуюся Midea Forest AF-24N1D0 кілька місяців |
Модификації Midea Forest AF-07N1C2
Ціни на Midea Forest AF-07N1C2 |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF-07N1C2 20 м² | від 12 550 грн. | 18 пропозицій | ||
Midea Forest AF-09N1C2 26 м² | від 13 450 грн. | 19 пропозицій | ||
Midea Forest AF-12N1C2 35 м² | від 14 100 грн. | 21 пропозиція | ||
Midea Forest AF-18N1C0 50 м² | від 21 470 грн. | 32 пропозиції | ||
Midea Forest AF-24N1D0 70 м² | від 28 000 грн. | 16 пропозицій |