Кондиціонер Midea MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м²
Фото 4 | від 72 520 грн. Купити! Кондиционер MIDEA MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO напольно-потолочныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Midea MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м²
Тип:спліт, підлоговий / підстельовий
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2190/2050 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO
Ціни на Midea MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO |
---|---|---|---|---|
Midea MUE-18FNXDO/MOU-18FN8-RDO 53 м² | від 55 685 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м² | від 72 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-36FNXDO/MOU-36FN8-RDO 105 м² | від 96 755 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-48FNXDO/MOU-48FN8-RDO 140 м² | від 115 810 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MUE-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м² | від 128 020 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →