Кондиціонер Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O 70 м²
Фото 5 |
Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2340/2280 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Опціонально підключається Wi-Fi модуль SK-102.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O 70 м²
Усі ціни 27 →Кондиціонер Midea Forest DC AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O | 28 890 грн. |
Кондиціонер MIDEA AF8-24N1C0-I/AF8-24N1C0-O | 42 750 грн. |
Midea Forest DC AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O(панель AF8) | 39 465 грн. |
Кондиціонер Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O | 41 625 грн. |
Кондиціонер MIDEA Forest DC Inverter AF8-24N1C0-I/AF8-24N1C0-O | 39 465 грн. |
ще 20 пропозицій
Купивши цей інверторний кондиціонер для торгової точки. Вибирав саме інвертор, бо важлива економія і функція обігріву, в холодну пору року. Цей кондиціонер працює на обігріві при температурі до -15. Оскільки я купивши лише у лютому і зима у нас була не дуже холодна, то в повній мірі можливості перевірити не зміг, але за -5, він працював ідеально. Швидко починає працювати, не потрібно довго чекати, поки приміщення стане прохолодним чи теплим. Мушу відзначити, що він досить тихий, головно економічний. Має багато функцій: самоочищення, авторестарт, Follow me, можна також керувати через додаток на мобільному, тільки треба купити WI-FI модуль додатково. Нині роботою цього інвекторного кондиціонера є повністю задоволень. Своєму товаришу, також порекомендував звернути увагу на цю модель, шукає у свій маленький магазин. інверторний, обігрів до -15, досить тихий, економічний, функції: самоочищення, авторестарт, Follow me, підтримка WI-FI модуля, але додатково купується не знайшов, роботою кондиціонеру повністю задоволень Василь Кириченко : користуюся Midea Forest AF8-18N1C2-I/AF8-18N1C2-O кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O
Ціни на Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O |
---|---|---|---|---|
Midea Forest AF8-07N1C2-I/AF8-07N1C2-O 20 м² | від 13 150 грн. | 28 пропозицій | ||
Midea Forest AF8-09N1C2-I/AF8-09N1C2-O 26 м² | від 13 890 грн. | 33 пропозиції | ||
Midea Forest AF8-12N1C2-I/AF8-12N1C2-O 32 м² | від 14 450 грн. | 31 пропозиція | ||
Midea Forest AF8-18N1C2-I/AF8-18N1C2-O 53 м² | від 25 590 грн. | 17 пропозицій | ||
Midea Forest AF8-24N1C2-I/AF8-24N1C2-O 70 м² | від 25 448 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →