Кондиціонер Midea MPPDA-09CRN7 26 м²
Фото 4 |
Midea MPPDA-09CRN7 26 м²
26 м²35 м²
Тип:мобільний, переносний
Рекомендована площа:26 м²
Споживання:975/- Вт
Функції:нічний режим
Система Singler-Up (без каністри): розпилення води на гарячий конденсатор і викид пари в атмосферу відвідним повітроводом.
Лише функція охолодження.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MPPDA-09CRN7
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MPPDA-09CRN7 26 м²
Усі ціни 15 →Midea Midea MPPDA-09CRN7 | 15 540 грн. |
Мобільний кондиціонер Midea MPPD MPPDA-09CRN7 25112023936 | 15 540 грн. |
Мобільний кондиціонер Midea MPPDA-09CRN7 | 15 540 грн. |
Кондиціонер Midea MPPDA-09CRN7 | 15 539 грн. |
Кондиционер Midea mppda-09crn7 | 14 330 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Midea MPPDA-09CRN7
Ціни на Midea MPPDA-09CRN7 |
---|---|---|---|---|
Midea MPPDA-09CRN7 26 м² | від 13 630 грн. | 15 пропозицій | ||
Midea MPPDB-12CRN7 35 м² | від 15 190 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →