Кондиціонер Midea MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м²
від 128 760 грн. Купити! Кондиционер MIDEA MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO кассетныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Midea MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:158 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:5950/6040 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Функція розподілу повітряного потоку на 360°. Можливість підключення Wi-Fi модуля і групового пульта управління.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO
Ціни на Midea MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO |
---|---|---|---|---|
Midea MCA3U-12FNXDO/MOU-12FN8-RDO 35 м² | від 31 725 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCA-18FNXDO/MOU-18FN8-RDO 53 м² | від 56 055 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MCD-24FNXDO/MOU-24FN8-RDO 70 м² | від 47 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCD-36FNXDO/MOU-36FN8-RDO 105 м² | від 63 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MCD-48FNXDO/MOU-48FN8-RDO 140 м² | від 76 140 грн. | 2 пропозиції | ||
Midea MCD-55FNXDO/MOU-55FN8-RDO 158 м² | від 128 760 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →