Кондиціонер Midea MA-09N1D0 26 м²
Фото 4 |
Енергоефективний і тихий інверторний кондиціонер для настінного монтажу. Являє собою спліт-систему 2018 року з мікропроцесорним управлінням і якісним інверторним компресором від китайської компанії GMCC. Розрахований на обслуговування житлових та офісних кімнат площею до 26 м². Може використовуватися в невеликих комерційних приміщеннях (перукарня, салон краси, мінімаркет, чиста майстерня тощо).
Крім охолодження, здатний обігрівати, сушити і фільтрувати повітря в режим вентиляції. Завдяки простому і елегантному дизайну корпусу внутрішнього блока, кондиціонер Midea MA-09N1D0 відмінно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. Інверторна технологія GMCC DC Inverter і використання якісних комплектуючих забезпечує низький питома витрата електроенергії, високу енергоефективність класу А++ і знижений рівень шуму.
Система мікропроцесорного керування робить можливою повністю автоматичний режим роботи приладу, в якому користувачеві досить задати лише необхідну температуру повітря. У конструкції кондиціонера використані якісні теплообмінники з антикорозійним покриттям і системою самоочищення, яка виключає утворення застійних вологих зон після відключення. Кондиціонер комплектується системою ефективних механічних фільтрів з іонізатором. Підтримує нічний режим зі спеціальним температурним профілем і зниженим рівнем шуму. Коректно перезавантаження після збоїв по харчуванню.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea MA-09N1D0 26 м²
Кондиционер Midea Blanc DС MA-09N1D0H-I/MA-09N1D0H-O | 12 683 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-09N1D0HI-I /MA-09N1D0H-O | 11 580 грн. |
Midea Blanc DC MA-09N1D0HI-I/MA-09N1D0H-O | 12 740 грн. |
Спліт-система Midea Blanc DC MA-09N1D0HI-I/MA-09N1D0H-O | 11 582 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-09N1D0HI-I /MA-09N1D0H-O | 11 584 грн. |
Це нова спліт-система, модель 2020 року. Якщо чесно, дизайн підкорив не лише мою дружину, а й мене. Ми вибирали кондиціонер для спеки та для холоду, оскільки погода зараз непередбачувана і за останніми роками, опалювальний сезон починається і закінчується, коли погода за вікном ще холодна. Що залучило в цій моделі – це якісні багатофункціональні режими, технології які використовуються у цій системі – на рівні. Зовнішній блок оснащений автоматичним підігрівом картера компресора, що дозволяє запобігти намерзанню льоду при режимі обігріву. Зараз використовуємо режим Eco - економія електрики і 24 градуси постійно в кімнаті, цілком комфортна температура. Так само купили модуль WI-FI, дуже зручно повертатися додому, а там уже прохолода, тому що ти включив інвертор через мобільний додаток. Мобільний додаток завантажувати безкоштовно. Насправді, багато функцій, пульт зручний і зрозумілий. Задоволені покупкою. автоматичним підігрівом картера компресора, режим Eco, модуль WI-FI (докупається), багато функцій, пульт зрозумілий і зручний немає Євген Попужко: користуюся Midea MA-18N1D0 кілька місяців |
Модификації Midea MA-09N1D0
Ціни на Midea MA-09N1D0 |
---|---|---|---|---|
Midea MA-09N1D0 26 м² | від 11 580 грн. | 5 пропозицій | ||
Midea MA-12N1D0 35 м² | від 13 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MA-18N1D0 50 м² | від 19 570 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MA-24N1D0 70 м² | від 24 248 грн. | 1 пропозиція |