Умивальник Miraggio Fontana L 1044 0000518 1044 мм чаша ліворуч
Фото 12 |
Miraggio Fontana L 1044 0000518 1044 мм чаша ліворуч 1044 мм чаша праворуч |
|
Умивальник зроблений з литого мармуру, який складається на 80% з мармурової крихти і на 20% з зв'язуючих речовин. Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Fontana L 1044 0000518 1044 мм чаша ліворуч
Усі ціни 9 →Раковина накладна Miraggio Fontana L 104 см білий матовий 0001891 | 12 321 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник FONTANA L | 11 610 грн. |
Умывальник FONTANA L Miraggio 104,4x45 miraggio-0000518 | 11 610 грн. |
Умивальник FONTANA L (0000518) 0000518 | 11 610 грн. |
Раковина (умивальник) Miraggio Fontana L Білий глянсовий 0000518 | 11 607 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Miraggio Fontana L 1044 0000518
Ціни на Miraggio Fontana L 1044 0000518 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Fontana L 1044 0000518 1044 мм чаша ліворуч | від 11 607 грн. | 9 пропозицій | ||
Miraggio Fontana R 1044 0000520 1044 мм чаша праворуч | від 11 607 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →