Умивальник Miraggio Mares 800 793 мм
Фото 5 |
Miraggio Mares 800 |
|
Гарантія від виробника — 5 років.
Умивальник може продаватися як без переливу, так і з ним.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Mares 800 793 мм
Усі ціни 23 →Раковина накладна Miraggio Mares 800 білий матовий 0000216 | 17 694 грн. |
Умивальник Miraggio Mares 800C, miramarble, білий глянцевий 60220241479 | 16 065 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник MARES 800 | 16 065 грн. |
Раковина Miraggio Mares 800 | 16 065 грн. |
Умывальник MARES 800 Miraggio 80x42,5 miraggio-0000215 | 16 065 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Miraggio Mares 800
Ціни на Miraggio Mares 800 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Mares 600 590 мм | від 11 664 грн. | 19 пропозицій | ||
Miraggio Mares 800 793 мм | від 16 065 грн. | 23 пропозиції | ||
Miraggio Mares 1000 0000212 993 мм | від 17 577 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →