Умивальник Miraggio Faro R 400 408 мм чаша праворуч
Фото 13 |
Miraggio Faro R 400 408 мм чаша ліворуч 408 мм чаша праворуч |
|
Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Miraggio Faro R 400 408 мм чаша праворуч
Усі ціни 21 →Раковина підвісна Miraggio Faro R 40 см білий матовий 0000196 | 4 974 грн. |
Умивальник Miraggio Faro R, miramarble, білий глянцевий 60220241431 | 4 521 грн. |
Miraggio Miraggio Умивальник FARO R | 4 521 грн. |
Умывальник FARO R Miraggio 40,8x22,7 miraggio-0000194 | 4 521 грн. |
Умивальник FARO R MATT (0000196) 0000196 | 4 974 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Miraggio Faro R 400
Ціни на Miraggio Faro R 400 |
---|---|---|---|---|
Miraggio Faro L 400 408 мм чаша ліворуч | від 4 521 грн. | 28 пропозицій | ||
Miraggio Faro R 400 408 мм чаша праворуч | від 3 669 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →