Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G 8 ГБ / 2475 МГц8 ГБ / 2505 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8192MB (RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G) | 14 485 грн. |
Скачать NVIDIA RTX 4060/VENTUS/2X/WHITE/8 ГБ/GDDR6 NVIDIA RTX 4060/VENTUS/ | 13 835 грн. |
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G White (RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G | 14 299 грн. |
MSI RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G | 13 872 грн. |
Відеокарта MSI NVIDIA RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8GB | 14 216 грн. |
Модификації MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G
Ціни на MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G | від 13 835 грн. | 5 пропозицій | ||
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE 8G OC | від 13 289 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →