Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 (N40602-08D6-173051N)
Фото 4 |
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 8 ГБ / 2460 МГц8 ГБ / 2490 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2
Усі ціни 14 →Видеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 TWIN X2 N40602-08D6-173051N | 12 794 грн. |
Відеокарта Inno3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 (N40602-08D6-173051N) N40602-08 | 13 999 грн. |
Inno3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 (N40602-08D6-173051N) N40602-08D6-173051N | 14 499 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 (N40602-08D6-173051N) | 13 313 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 TWIN X2 (N40602-08D6-173051N) | 13 198 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 | від 12 794 грн. | 14 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 4060 TWIN X2 OC | від 13 825 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →