Відеокарта MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Фото 6 |
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Усі ціни 33 →Відеокарта MSI Nvidia GeForce RTX 3050 LP 6G OC | 8 399 грн. |
MSI GeForce RTX 3050 LP OC 6144MB (RTX 3050 LP 6G OC) RTX 3050 LP 6G OC | 8 399 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 3050 LP 6G OC | 8 570 грн. |
Відеокарта Msi GeForce Rtx 3050 Lp 6G Oc Ua | 8 490 грн. |
Видеокарта Msi GeForce Rtx 3050 Lp 6G Oc Ua | 8 410 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC
Ціни на MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC |
---|---|---|---|---|
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G |
MSI GeForce RTX 3050 LP 6G OC | від 7 983 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →