Зимова шина Nexen Winguard Winspike 215/60 R16 99T
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Winspike 215/60 R16 99T 215/60 R16 99 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Winspike 215/60 R16 99T
Усі ціни 34 →Шина Roadstone WinGuard Spike 215/60 R16 99T XL под шип | 3 272 грн. |
Roadstone WinGuard WinSpike 215/60 R16 99T XL (под шип) | 3 400 грн. |
Roadstone WinGuard WinSpike 215/60 R16 99T XL (под шип) | 3 430 грн. |
Roadstone WinGuard WinSpike 215/60 R16 99T XL | 3 400 грн. |
Nexen Winspike (215/60R16 99T) | 3 405 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Winspike 215/60 R16 99T
Ціни на Nexen Winguard Winspike 215/60 R16 99T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Winspike 215/60 R16 99T | від 3 240 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →