Зимова шина Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T
Відео 30Фото 36 |
Виберіть розмір шин
Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T
Усі ціни 21 →Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T XL | 5 245 грн. |
Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T XL | 4 240 грн. |
Nokian Hakkapeliitta R3 (255/45R18 103T) | 5 138 грн. |
Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T XL | 5 781 грн. |
Зимние шины Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T XL 1001168128 | 5 250 грн. |
ще 16 пропозицій
0 0 1 3 |
катаюся на цих шинах 2й сезон колесами максимально задоволень тому що жодного разу не мав жодних проблем ні з гальмуванням ні з рушанням. пробивається скрізь будь-який сніг! неодноразово пробував засадити авто поки що не вдалося ціна Тарас Гураль: користуюся Nokian Hakkapeliitta R3 195/65 R15 95R більше року |
Гуму перевзув у самий розпал пізньої осені. З перепадами температур на дорозі зледеніння, гума відмінно тримає зчеплення з дорогою. Шуму по місту як і по трасі практично немає, що тішить! Все дуже сподобалося, хочу, щоб вона мені прослужила багато років та немає явних недоліків |
Проїздив на ній усю зиму, лишився дуже задоволений. Не було випадку коли я нарікав на гуму автомобіля. Біля приватних будинків у пухкому снігу пробирався без проблем, але якби було більше снігу, то ніяка гума не допомогла б. За легкої ожеледиці залишалося достатньо контролю. Seat Leon 1.8 TSI - 215/50 R17 Контроль, комфорт, керування при легкому ожеледиці. Ціна користуюся Nokian Hakkapeliitta R3 215/50 R17 95R кілька місяців |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T
Ціни на Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T |
---|---|---|---|---|
Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103R | від 5 267 грн. |
Nokian Hakkapeliitta R3 255/45 R18 103T | від 4 240 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →