Зимова шина Falken Eurowinter HS01 255/45 R18 103V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS01 255/45 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS01 255/45 R18 103V
Усі ціни 27 →Шина Falken Eurowinter HS-01 255/45 R18 103V XL | 4 709 грн. |
Falken EUROWINTER HS01 255/45 R18 103V XL FR (9071872996) | 8 120 грн. |
Falken Eurowinter HS01 (255/45R18 103V) | 4 838 грн. |
Зимние шины Falken Eurowinter HS01 255/45 R18 103V XL 1001067534 | 4 962 грн. |
Зимова шина FALKEN Eurowinter HS01 255/45R18 103V | 4 728 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →