Комп'ютерне крісло GT Racer X-782
Відео 2Фото 11 |
GT Racer X-782 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Купити GT Racer X-782
Усі ціни 58 →Офисное кресло GT Racer X-782 Black (W-51) | 15 999 грн. |
Кресло офисное GT RACER X-782 Black (W-21) | 14 790 грн. |
GT Racer X-782 Black (W-21 B-41) | 15 999 грн. |
Офісне крісло GT Racer X-782 (W-21, B-41), чорне (X-782 Black (W-21 B-41)) | 15 110 грн. |
Gt Racer X-782 Black (W-21 B-41) | 15 200 грн. |
- модульність крісла, його можна підстояти під себе, але і тут все досить спірно, бо сказати що в ньому зручніше і комфортніше сидіти ніж у кріслі з високою спинкою за 2000-3000 грн не скажеш
- дійсно зручний механізм гойдання, м'який, що справді приємно - Висота крісла, при моїх 180см на макс. висоті сидіння шкарпетками не дістати до підлоги - прогумовані коліщатка які лекто пересуваються по підлозі на відміну від пластику або металу, але знову ж таки такі можна придбати окремо. - Розміщення підголівника не зручне, знаходиться далеко від потилиці, якщо хмарити на нього голову то дивишся тільки в стелю, тому якщо хочеться при рівному сидячому положенні робити упор голови в підголівник доведеться докупити подушку
- висота підлокітників регулюється не рівномірно, правий піднімається на 8см вище лівого - підголівник при підйомі на перший же ступінь починає люфтити в боках, чим вище підняти, тим сильніше люфт. - спинка крісла в піднятих режимах так само люфт Slava Sych: користуюся GT Racer X-782 менше місяця |
Цілюща крісло
GT Racer X-782 — ортопедичне крісло для тих, хто, на жаль, вже має хронічні захворювання хребта, або завбачливо намагається уникнути їх виникнення в майбутньому з причини частої і тривалої роботи за ПК. Спинка крісла розділена на три складових: регульований по висоті підголовник; фіксований наголос для ребер і лопаток; і автоматично підстроюється по глибині поперековий упор. Останній повинен зберігати природний вигин попереку людини — лордоз (не плутати з аномальним гіперлордозом).
Дихаюче покриття
Матеріалом покриття GT Racer X-782 є сітчаста тканина з підвищеною вентиляцією і трьома кольорами: чорної, червоної і блакитної. На спинку крісла сітка натягнута поверх метало-пластикові рами, а на сидіння — поверх піни підвищеної щільності з ефектом пам'яті. Кінець сидіння сильно загнутий вниз, щоб не пережимались м'язи і кровоносні судини ніг.
Фіксація кута нахилу
Кут нахилу сидіння у GT Racer X-782 змінюється разом зі спинкою — такий механізм називається Synchro. Власне, спинку можна зафіксувати під кутом 90, 105 і 120 градусів. Висота сидіння регулюється від 50 до 58 см, завдяки чому крісло можна налаштувати для користувачів різного зросту. Газліфт «Євростандарт» 4-класу витримує вершника вагою до 150 кг. Візуального лиску додає хромована металева колісна хрестовина.
Відпочинок для рук
Підлокітники у GT Racer X-782 мають три ступені свободи: висота, вперед – назад і кут нахилу до горизонталі. До того ж, вони зроблені м'якими на дотик, щоб не натирати лікті. Прогумовані і коліщатка крісла, щоб не пошкодити ламінатне покриття підлоги і не створювати зайвого шуму при перекочування. Є в асортименті GT Racer і ортопедичні крісла подешевше, наприклад модель X-D20 з нейлонова хрестовиною і меншою кількістю регуляторів.
за таку ціну всі ці нюанси мали бути виключені, тому що можна придбати дешевші крісла без усіх подібних проблем.