Кондиціонер Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 53 м²
Фото 11 |
Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 53 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
t обігріву:від -23 °C
Споживання:1648/1493 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики U-Mate NS/NU-18EUMIw3
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neoclima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neoclima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 53 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 0101010801-10043516 | 32 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-18EUMIw3 | 26 830 грн. |
Кондиціонер Neoclima NS/NU-18EUMIw3 | 32 999 грн. |
Кондиционер Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 инвертор | 37 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 | 26 832 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 | 37 999 грн. |
Кондиціонер Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 | 37 999 грн. |
Модификації Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3
Ціни на Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 |
---|---|---|---|---|
Neoclima U-Mate NS/NU-09EUMIw3 26 м² | від 16 430 грн. | 13 пропозицій | ||
Neoclima U-Mate NS/NU-12EUMIw3 35 м² | від 17 917 грн. | 8 пропозицій | ||
Neoclima U-Mate NS/NU-18EUMIw3 53 м² | від 26 830 грн. | 7 пропозицій | ||
Neoclima U-Mate NS/NU-24EUMIw3 70 м² | від 39 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →