Умивальник REA Stella 360 360 мм
Фото 27 |
REA Stella 360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Stella 360 360 мм
Усі ціни 36 →Умивальник накладний REA STELLA WHITE 360x360x150мм білий круглий REA-U187 | 2 746 грн. |
Раковина накладна Rea Stella білий REA-U1878 | 2 746 грн. |
Rea умивальник Rea Stella 36x36 cappuccino (REA-U1892) | 4 682 грн. |
Умивальник (раковина) REA STELLA WHITE накладний білий REA-U1878 | 2 746 грн. |
Умывальник Rea Stella 36x36 white (REA-U1878) keramis-10984 | 3 432 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →