Умивальник REA Sami 360/1 360 мм
Фото 20 |
REA Sami 360/1 |
|
Глибина чаші — 95 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sami 360/1 360 мм
Усі ціни 20 →Умивальник на стільницю Rea Sami 36 см золото REA-U1800 | 4 201 грн. |
Умивальник накладний REA SAMI 360x360x115мм круглий білий REA-U1891 | 2 746 грн. |
Раковина накладна Rea Sami білий REA-U1891 | 2 745 грн. |
Умивальник (раковина) REA SAMI накладний білий REA-U1891 | 2 746 грн. |
Умывальник Rea Sami 36x36 brush rose gold (REA-U3303) keramis-20546 | 6 424 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →