Умивальник Roca Gap A3270Y4000 400 мм
Roca Gap A3270Y4000 |
|
Об'єм умивальника: 3.4 л.
Модель арт. A3270Y4S00 із покриттям SupraGlaze.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Gap A3270Y4000 400 мм
Раковина в стільницю Roca Gap 40 см A3270Y4000 | 3 641 грн. |
Умивальник врізний ROCA GAP A3270Y4000 на стільницю 400x400x160мм круглий | 3 727 грн. |
Умивальник врізний ROCA GAP A3270Y4000 на стільницю 400x400x160мм круглий | 3 641 грн. |
Умивальник ROCA GAP A3270Y4000 | 3 641 грн. |
ROCA GAP умивальник 40*40 см, вбудований, круглий, з відваром під змішувач | 5 913 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →