Каструля OMS 2038S-16
OMS 2038S-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2038S-16
Усі ціни 6 →Каструля OMS 2038S-16-1,8л (16 х 10 см) | 774 грн. |
OMS OMS-2038-S-16 | 894 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Yummy 2038-S-16 1.8 л 16 см | 976 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Yummy 2038-S-16 1.8 л 16 см | 819 грн. |
Каструля сталева 1,8 л (16 х 10 см) ручки метал, кришка скло OMS 2038S-16- | 780 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2038S-16 см 1,8 л | 716 грн. |
Модификації OMS 2038S-16
Ціни на OMS 2038S-16 |
---|---|---|---|---|
OMS 2038S-16 | від 716 грн. | 6 пропозицій | ||
OMS 2038S-18 | від 962 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2038S-20 | від 1 125 грн. | 8 пропозицій | ||
OMS 2038S-22 | від 1 303 грн. | 9 пропозицій | ||
OMS 2038S-24 | від 1 424 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →