Рюкзак Osprey Kestrel 48 S/M 46 л S/M
Фото 12 |
Osprey Kestrel 48 S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osprey Kestrel 48 S/M
Ціни на Osprey Kestrel 48 S/M |
---|---|---|---|---|
Osprey Kestrel 48 S/M 46 л S/M | від 9 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 48 L/XL 48 л L/XL | від 9 695 грн. | 2 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 58 S/M 56 л S/M | від 10 585 грн. | 15 пропозицій | ||
Osprey Kestrel 58 L/XL 58 л L/XL | від 10 585 грн. | 3 пропозиції | ||
Osprey Kestrel 68 S/M 66 л S/M | від 11 095 грн. | 12 пропозицій | ||
Osprey Kestrel 68 L/XL 68 л L/XL | від 9 640 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →