Лампочка Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2 (7260178)
Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2
Люмінесцентна лампа OSRAM Dulux D 26W 1800Lm 4000К 220V G24d-3 (4050300012 | 118 грн. |
Люмінесцентна лампа OSRAM Dulux D 26W 1800Lm 4000К 220V G24d-3 (4050300012 | 149 грн. |
Люмінісцентна компактна лампа Osram D G24d-3 26W/840/2Р (4050300012049) | 113 грн. |
Лампа люмінесцентна компактна 26W 105V 1750lm 4000K G24d-3 172x12mm U-поді | 114 грн. |
Модификації Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2
Ціни на Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2 |
---|---|---|---|---|
Osram DULUX D 13W 4000K G24d-2 | від 108 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 18W 3000K G24d-2 | від 114 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 18W 4000K G24d-2 | від 144 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 26W 3000K G24d-2 | від 114 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram DULUX D 26W 4000K G24d-2 | від 113 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →