Лампочка Osram LED Star BA35 5W 4000K E14
Osram LED Star BA35 5W 4000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Star BA35 5W 4000K E14
Лампа LED Osram FIL CF37 5W E14 4000К 660LM 4058075212367 | 88 грн. |
Світлодіодна лампа OSRAM LS BA60 FILAMENT 5W 600Lm 4000K E14 (405807521236 | 118 грн. |
Лампа світлодіодна Osram 5W/230V/660lm/4000K/E14/філаментна (4058075212367 | 90 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →