Лампочка Osram LUMILUX T9 C 32W 4000K G10q (7260728)
Очікується у продажу 405 грн. Тип: люмінісцентне; Цоколь: G10q; Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 32; Світловий потік (лм): 2250; Колірна температура (К): 4000; Регулювання яскравості; Заявлена тривалість роботи (год): 7500; |
Osram LUMILUX T9 C 32W 4000K G10q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osram LUMILUX T9 C 32W 4000K G10q
Ціни на Osram LUMILUX T9 C 32W 4000K G10q |
---|---|---|---|---|
Osram LUMILUX T9 C 22W 2700K G10q | від 333 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T9 C 22W 4000K G10q | від 333 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T9 C 32W 2700K G10q | від 405 грн. | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T9 C 32W 6500K G10q | від 405 грн. | 1 пропозиція |