Лампочка Osram LED Classic P 40 4W 4000K E14
Osram LED Classic P 40 4W 4000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Classic P 40 4W 4000K E14
Усі ціни 16 →Лампа LED Osram P40F 4W 4000K 470LM E14 4058075435209 | 89 грн. |
Osram Osram Led E14 4-40W 4000K 220V P45 Filament (4058075435209) | 69 грн. |
OSRAM LED E14 4-40W P45 FILAMENT 4000K (4058075435209) | 69 грн. |
Лампа светодиодная OSRAM LED E14 4-40W 4000K 220V P45 FILAMENT 40580754352 | 124 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →