Литий диск CMS C27 6,5x17/5x100 ET50 DIA54,1
Відео 2Фото 13 | від 6 528 до 7 700 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації CMS C27 147
Характеристики
CMS C27 6,5x17/5x100 ET50 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C27 6,5x17/5x100 ET50 DIA54,1
Сортувати
CMS C27 SR Racing Silber (R17 W6.5 PCD5x100 ET50 DIA54.1) | 6 899 грн. |
CMS C27 Racing Silver R17 W6.5 PCD5x100 ET50 DIA54.1 | 7 452 грн. |
CMS C27 (6.5J x 17 5x100 ET50 DIA54.1) Silver На замовлення з Європи. | 7 066 грн. |
Диски CMS C27 6,5x17 5x100 ET50 DIA54,1 (racing silver) (1002057410) | 6 528 грн. |
CMS C27 (6.5J x 17 5x100 ET50 DIA54.1) Black На замовлення з Європи. | 7 700 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі