Заглибний насос Pedrollo RXm 2
Pedrollo RXm 2 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo RXm 2
Pedrollo RXm 2 5m | 8 033 грн. |
Sar 40L RXm2 mała przepompownia Pedrollo | 35 875 грн. |
Занурювальний дренажний електронасос Pedrollo RXm 2 | 9 571 грн. |
Pedrollo RXm 2 Дренажний Насос (13.2 м, 10 м, 0.37 кВт) | 9 546 грн. |
Заглибний дренажний насос Pedrollo RXm 2 | 9 896 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Pedrollo RXm 2:
- Доступний варіант з трифазним двигуном.
Модификації Pedrollo RXm 2
Ціни на Pedrollo RXm 2 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo RXm 1 | від 7 714 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 2/20 | від 8 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 3/20 | від 9 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 2 | від 8 033 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo RXm 3 | від 8 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo RXm 5/40 | від 22 727 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →