Заглибний насос Pedrollo ZXm 1A/40
Pedrollo ZXm 1A/40 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач 21 м³/год 9 м 24 м³/год 11 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo ZXm 1A/40
Усі ціни 6 →Дренажний насос Pedrollo ZXm 1A/40 48SDZE4AA1 | 9 355 грн. |
Pedrollo ZXm 1A/40 5m | 9 244 грн. |
Занурювальний дренажно-фекальний насос Pedrollo ZXm 1A/40 (48SDZE4AA1) | 9 889 грн. |
Pedrollo ZXm 1A/40 Фекальний Нассос (24 м, 11 м, 0.60 кВт) | 9 249 грн. |
Насос фекальний Pedrollo ZXm 1A/40 | 9 269 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo ZXm 1A/40 | 10 147 грн. |
Модификації Pedrollo ZXm 1A/40
Ціни на Pedrollo ZXm 1A/40 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo ZXm 1B/40 | від 10 073 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo ZXm 1A/40 | від 9 244 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →