Заглибний насос Pedrollo BCm15/50-ST
Pedrollo BCm15/50-ST продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач 36 м³/год 12 м 45 м³/год 15 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo BCm15/50-ST
Pedrollo BCm 15/50-ST, кабель 10м | 17 978 грн. |
Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-ST 3100119 | 24 149 грн. |
Насос фекальний Pedrollo BCm 15/50-ST | 29 220 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo BCm 15/50-ST | 20 440 грн. |
Модификації Pedrollo BCm15/50-ST
Ціни на Pedrollo BCm15/50-ST |
---|---|---|---|---|
Pedrollo BCm10/50-ST | від 15 938 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo BCm15/50-ST | від 17 978 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →