Заглибний насос Pedrollo RX 5
Pedrollo RX 5 продуктивніпоплавковий вимикач 15.6 м³/год 16 м 18 м³/год 20 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo RX 5
Усі ціни 10 →Станція для накопичення і підйому стічних вод Pedrollo SAR 250-RXm 5 KSE25 | 63 855 грн. |
Pedrollo RXm 5 10m | 22 313 грн. |
Pompa Pedrollo RXm 5 Gm odwadniająca z pływakiem | 47 765 грн. |
Pedrollo RXm 5 Дренажний Насос (18 м, 20 м, 1,1 кВт) | 25 499 грн. |
Pedrollo RX 5 10m (3x400) | 22 313 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікації моделі:
- Моделі з маркуванням m оснащені однофазним двигуном
Модификації Pedrollo RX 5
Ціни на Pedrollo RX 5 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo RX 4 | від 21 388 грн. | 9 пропозицій | ||
Pedrollo RX 5 | від 22 313 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →