Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Pedrollo

Заглибний насос Pedrollo Top 5

Фото - Заглибний насос Pedrollo Top 5
Відео 10Фото 2
Pedrollo Top 5
продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач
Основне
Призначеннябрудна вода
Характеристики
Макс. продуктивність24000 л/год
Макс. напір14.5 м
Принцип діївідцентровий
Макс. глибина занурення5 м
Максимальний розмір частинок10 мм
Макс. t рідини40 °С
Захист від сухого ходу
Поплавковий вимикач / м'який або жорсткий /
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1 1/2"
Двигун
Потужність920 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення10 м
Інше
Клас захисту (IP)68
Країна походження брендуІталія
Матеріал корпусапластик
Матеріал крильчатки / шнекапластик
Габарити204x334 мм
Вага11.1 кг
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2014
Модель з маркуванням GM оснащена жорстким поплавковим вимикачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Pedrollo Top 5

Усі ціни 6 →

Дренажний насос Pedrollo TOP 5 48TOP142A1U

Дренажний насос Pedrollo TOP 4 з можливістю підібрати і придбати від виробника Pedrollo в нашому магазині опалювального облад... щенання за нормальною ціною. Teploradist - інтернет магазин, коTOPий рекомендує здійснити покупку товарів категорії дренажні насоси з великим асортиментом альтернатив високої якості наприклад: Дренажний насос Pedrollo TOP 1, Дренажний насос Pedrollo TOP 2, Дренажний насос Pedrollo TOP 3, з доставкою по Україні і клієнтам міст: Одеса, Чернігів , Херсон іінших міст. Якщо у Вас залишилися питання по виробу дренажний насос Pedrollo TOP 4 напишіть нашої відповідальної особи за наступним номером (093) 170-25-27.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
16 751 грн.

Насос дренажний Pedrollo TOP 5 – GM кабель 10 м 48TOP152A1USJR

Максимальний тиск (бар): 10; Матеріал корпусу: Пластик; Тип з'єднання: Різьбове; Призначення: Для будинку; Країна виробник то... щевару: Італія; Довжина кабелю (м): 10; Додаткові характеристики: Клас ізоляції F; Максимальна продуктивність (м3/год): 24; Тип: Дренажний; Галузь застосування: Відведення стічних вод; Подрібнювач: Немає; Максимальна глибина встановлення (м): 5; Ступінь пиловологозахисту (IP): X8; Максимальний напір (м): 14; Споживана потужність (Вт): 920; Потужність (к.с.): 1.25; Різьбове з'єднання (дюйми): 1 1/2; Живлення (В): 220/240
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
14 774 грн.

Pedrollo TOP-5 10m

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
12 925 грн.

Pedrollo TOP 5 Дренажний Насос (21.6 м, 15.5 м, 0,92 кВт)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TehnoPumps З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
13 884 грн.

Дренажний насос Pedrollo TOP 5 - GM 48TOP152A1USJR

Практичний дренажний насос Pedrollo TOP 5 GM відноситься до занурювальних типам насосів, які застосовуються для перекачування... щестічних вод без, які не містять абразивних часток. Насос має магнітний невеликий поплавковий вимикач, що дозволяє йому функціонувати в невеликих, тісних приміщеннях. У роботі і обслуговуванні даний насос не вередливий, не вимагає особливих навичок і знань.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
18 612 грн.

Станція для накопичення і підйому стічних вод Pedrollo SAR 100-TOP 5 KSF10TOP142A1

Станція для накопичення і підйому стічних вод Pedrollo SAR 100-TOP 4 пропонується підібрати і замовити від виробника Pedrollo... щев нашому каталозі інтерНемає магазину опалювальної техніки по виправданою ціною. Teploradost.com.ua - електронний магазин, коTOPий надає унікальну можливість оформити покупку товарів категорії каналізаційна установка з багатим асортіментом альтернатив оригінальної якості
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
47 874 грн.

Динаміка цін на Pedrollo Top 5

Додати відгук

Модификації Pedrollo Top 5

Ціни на Pedrollo Top 5
Pedrollo Top 1 від 5 621 грн.12 пропозицій
Pedrollo Top 2 Floor від 6 501 грн.5 пропозицій
Pedrollo Top 2 від 5 774 грн.12 пропозицій
Pedrollo Top 3 від 6 424 грн.16 пропозицій
Pedrollo Top 4 від 8 652 грн.5 пропозицій
Pedrollo Top 5 від 12 925 грн.6 пропозицій
Відеоогляди